Günümüzde gelişmiş teknoloji sayesinde tıraş makineleri hemen hemen erkeğin vazgeçilmez dostu haline gelmiştir. Birçok tıraş bıçağı sık kullanımda vücutta tahriş oluşturabilmektedir. Tıraş makineleri bu durumun önüne geçip, sizlere hızlı ve kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Günlük kullanım için de oldukça uygun olan makineler, farklı ürün yelpazeleri ve üstün özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Cildin pürüzsüz bir hal almasında oldukça önemli bir etken olarak ön plana çıkan tıraş makineleri, saç ve sakalların istenilen boyutta kesilip, şekillendirilmesine olanak tanır. Kişinin kendi tarzını oluşturmasında, ince detaylar ve şekiller oluşturup saç ve sakallarını dilediği gibi şekillendirebilmesine olanak tanımaktadır. Pürüzsüz bir yüz hattına sahip olmak herkesin hakkı olduğu gibi, sizler için sunmuş olduğumuz tıraş makineleri de sizlere bu deneyimi doyasıya yaşatabilmektedir. Hem kuaförler, hem de kişisel tercihler için sunulan profesyonel tıraş makineleri, Makascım ile, yıllardır tanınan, bilinen, alanında uzman markaların tercihleriyle sizlerle buluşturulmaktadır.


Profesyonel Tıraş Makinesi Çeşitleri


Elektrikli ve manuel tercihleri olan makineler, kablolu/kablosuz, şarjlı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bu durum, elektriğin olmadığı ortamlarda tıraş olma ihtiyacına etkin çözümler sağlayabilmektedir. Bizler Makascım olarak dünyanın en önde gelen markalarını sizlere sunmaktayız. Gamma, Andis, Hector, Wahl, Moser, BaByliss Pro gibi markaların birbirinden özel tıraş makinelerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. 


Tıraş Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Tıraş makinesi, günümüzde en sık tercih edilen kişisel bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Kişinin kendi yüz ve kafa hattına uyumlu olacak şekilde ürün marka ve modelini tercih etmesi gerekmektedir. Başkalarının yorumlarına dayanarak alınan ürünler, ileride sizleri olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya bırakabilmektedir. Bundan dolayı, kendi el konforunuza, yüz hattınıza ve kullanım alanınıza en uygun tercihi yapmanız gerekmektedir. Sık sık seyahat ediyorsanız, tercihinizi kablosuz, şarjlı ürünlerden yana yapmanız, o seyahati daha sağlıklı bir şekilde geçilmenize olanak sağlayabilmektedir. 

 


Ayrıca, alacağınız ürünün detaylarını en ince ayrıntısına uygun olarak okumanız gerekmektedir. Sizler için uygun tercih olan, dayanıklı ve konforlu bir kullanım sunan tıraş makineleri, Makascım kalitesiyle sunulmaktadır. Değişen tıraş başlıkları, saç ve sakallarınızın kesiminde incelik, kalınlık, derinlik seçiminize göre sağlanmaktadır. Bundan dolayı, başlık seçiminize de oldukça özen göstermeniz gerekmektedir. Farklı bıçak sayılarına ait başlıklar, farklı sonuçlar ve incelikler elde etmenize olanak tanımaktadır. 1-7 aralığına göre numaralandıran bıçak çeşitleri, sayının büyümesiyle keskinliğin de artmasına olanak tanımaktadır. Saç ve sakalınızda yaptığınız son bir kontrol sonrası, dileğinize en uygun aralık seçimini yaparak, mucize sonuçlar elde etmeye hazır olun!


Profesyonel Tıraş Makinesi Fiyatları

 

www.makascim.com/tiras-makineleri adresimizden birbirinden özel ürünleri inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun, profesyonel makineler, gerek berberler için, gerekse kişisel tercihlerde sizlere tıraş deneyiminizde fark yaratabilmeyi amaçlamaktadır. İçeriğinde barındırdığı başlık çeşidi, kullanım rahatlığı, marka kalitesi, dayanıklılık gibi etkenlere göre fiyatlandırmalar değişkenlik göstermektedir. Hem kaliteli, profesyonel ve konforlu hem de her bütçeye uygun ürün yelpazemizle, sizleri yeni bir yolculuğa çıkarmaya hazırız!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR